מתאמנים בכל הכוח – אימון נינג'ה בגשם

איזה יום חורפי….קר וגשום לפרקים. מוטות המתח רטובים וקרים… היו לי את כל הסיבות לבטל את אימון הנינג'ה שמתבסס כולו על מוט המתח, אבל משהו בתוכי אמר שבניגוד לפעמים קודמות, את האימון הזה אני לא מבטל גם אם יגיעו 3 אנשים. אכן היו שלושה רשומים ובפועל הגיעו 6 כוכבים. שישה כוכבים שגרמו לי להרגיש חוויה שלא הרגשתי המון זמן והיא- מאיפה הכל התחיל. ינואר 2013, ספורטק רחובות, קור שאין לתאר ומספר מתאמנים שיכולתי לספור על יד אחת מתייצבים כדי לתת בראש בעוד אימון מוצלח. קור, גשם, רוח, זה לא ממש עניין אף אחד. עשינו מה שצריך לעשות כדי להתמיד בעבודה ולהשיג את המטרות, בדיוק כמו היום. למרות הקור, הגשם והמוטות הרטובים, סיימנו אימון שכלל 84 חזרות של תרגילים שהתבססו על מוט המתח (המים רק גרמו לביצוע להיות מתוק ומספק יותר), 1 ק"מ ריצה, 90 לאנג' קפיצה ו-50 שכיבות סמיכה צרות.

ולכל מי שלא הגיע, אני מאוד מקווה לראות אתכם בפעם הבאה, מוותרים על הנוחות שבסטודיו ומגיעים לחוויה נוסטלגית מיוחדת במינה. איתי. בחורף וגם בקיץ. יהיה כיף!

אודות המחבר

איתן קטן

חי ונושם ספורט מגיל צעיר, בעלים של מועדון FTR לאימון פונקציונלי ברחובות. עוסק בתחום הדרכת הכושר מזה -10 שנים ופועל נמרצות למען קידום הכושר ושמירה על אורח חיים בריא ע"י הכוונת מתאמנים ומאמנים באימונים, סדנאות וקורסים מקצועיים.

השארת תגובה