האימון שלי לקראת נינג'ה ישראל

הרבה שאלות מופנות אליי בנוגע לאימוני נינג'ה- איך אני מתאמן ומה אני עושה כדי להצליח לעבור את מסלול הנינג'ה (נינג'ה ווריור)… בשביל זה החלטתי לצלם את האימון שלי באופן ספונטני ולהראות לכם איך הוא נראה. באימון הזה ניתן לראות אותי (איתן קטן) מבצע מגוון תרגילים הדורשים מיומנויות שונות כגון: כוח, כוח מתפרץ, קואורדינציה, יציבה, סיבולת ועוד מיומנויות עליהן מבוססים המכשולים השונים במסלול נינג'ה ישראל. אני כמובן מנסה לעשות הכל כדי להיות בכושר הטוב ביותר, אך שום דבר לא יכול להבטיח את צליחת האתגר. מעבר ליכולות הפיזיות הגדולות שנדרשות במסלול קיימת התרגשות גדולה- מצלמות, טלויזיה וקהל רב שצופה בך. במעמד הזה, מבחינתי, זהו קושי לא פחות גדול מרוב המכשולים באתגר הנינגה ואותו אני רוצה לעבור לפני הכל.

טעימה מנינג'ה תל אביב TLV

רוצים ללמוד איך לבצע תרגילים שונים שיעזרו לכם על מסלול הנינג'ה? הכנסו לערוץ של איתן קטן ותהנו ממגוון טיפים מקצועיים הנוגעים לאימוני נינג'ה- איתן קטן

רוצים לדעת מה זה נינג'ה ישראל? מה נדרש מכם כדי להיות נינג'ה אמיתי? כל זאת ועוד בקישור הבא- איך להתאמן לנינג'ה ישראל.

אודות המחבר

איתן קטן

חי ונושם ספורט מגיל צעיר, בעלים של מועדון FTR לאימון פונקציונלי ברחובות. עוסק בתחום הדרכת הכושר מזה -10 שנים ופועל נמרצות למען קידום הכושר ושמירה על אורח חיים בריא ע"י הכוונת מתאמנים ומאמנים באימונים, סדנאות וקורסים מקצועיים.

תגובה אחת
  1. שמרית

    אשמח באם תועלו לחזור אליי לבבי יומולדת

השארת תגובה