אודות השיטה FTR רחובות

שיטת האימון FTR פותחה ברחובות בשנת 2013 ע"י איתן קטן במטרה לספק מענה לכושר אמיתי ושיפור אורח החיים לאוכלוסיית הכלל, באופן המקצועי ביותר תוך מתן יחס אישי חם לכל מתאמן ומתאמנת. 
 
אנו מציעים בסטודיו מגוון אימונים פונקציונליים לילדים, בוגרים ומבוגרים, אשר כל מטרתם הינה לשפר את הכושר הגופני ולחזק את כל שרירי הגוף, בדגש על שרירי הליבה- שרירי הבטן והגב. אנו דואגים לעשות זאת בדרך מאתגרת, אפקטיבית ומהנה מאוד המתאימה לכל מתאמן ומתאמנת בהתאם לרמת הכושר הגופני האישי שלהם. 
כמועדון כושר שהתחיל עם מספר בודד של מתאמנים, אנו גאים בכך שכיום משפחתינו מונה מאות מתאמנים מרוצים הנהנים מתוצאות אמיתיות ולכן, אנו גם מתחייבים לתוצאות. נסו אותנו ולא תצטערו. 
Untitled

מתאמנים ממלצים:

יש למקום ולמאמניו שלושה מאפיינים בולטים. הראשון, הקפדה על מקצועיות. השני, משפחתיות. השלישי, סינרגיה ואוגמנטציה -המאמנים שונים בדרכי האימון שלהם ובאופי האימונים אותם הם מעבירים. השילוב ביניהם הופך לאופטימלי במיוחד היות וכל אחד מכסה את תחומו בצורה מושלמת ומשתלבת. אוכל בפירוש לקבוע - השלם גדול מסכום החלקים. אנחנו כבר מזמן חלק ממשפחת FTR.
תמר עופר אדלשטיין
+
לקוחות כבר ניסו את השיטה
ימים בשבוע של אימונים מגוונים
מאמנים מקצועיים
%
הצלחה

לקוחות ממליצים על אימון כושר פונקציונלי - FTR רחובות

מקום כיף מדהים ומיוחד ונותן תוצאות מעולות! שיטת אימון מגניבה וייחודית ויחס אישי. מאמנים אדירים והמקום מוביל בתחומו, כל הזמן מחדשים ומתקדמים ומובילים את כולם בענף. פשוט כיף לראות וכיף להיות חלק מזה. מומלץ בטירוף! מתאים דרך אגב לכל הגילאים מילדים ועד למבוגרים.
דינו אלסיום
המקום הכי איכותי משפחתי ונכון להתחיל בכושר ולהגיע לשיא של עצמך. מקום שהמקצועיות בו היא מעל הכל. אוהבת
סיוון מוסקוביץ
מקום מדהים! מקצועי בטירוף ומשפחתי. המאמנים מעבירים את השיעורים בצורה מקצועית ביותר, שמים דגש על הפרטים הקטנים, נותנים יחד אישי ומתאימים את התרגילים לרמות השונות של המתאמנים. איך אפשר שלא לציין את האווירה הטובה והמאוד משפחתית... ולא פחות חשוב- כל שיעור הוא חוויה מיוחדת בפני עצמה! המגוון, העניין והכיף גורמים לרצות לבוא עוד ועוד... רק שבועיים במועדון וכבר התמכרתי! אלופים! תמשיכו כך:)
רותם מדינה
מקום מספר 1 וזה בגלל שיש שם מאמנים מספר 1 שנותנים את הלב והנשמה!! אני לא אחת שאוהבת לעשות ספורט, אבל מודה שהתמכרתי. מומלץ בחום!!
טלי מאיר שטרית
לכול מתאמני החדר כושר בעבר ובהווה אחרי שתנסו אימון ניסיון תבינו שאין מקום מטורף כמו המקום הזה כול פעם שאימון מסתיים אני כבר חושב על אימון המאתגר הבא
ניר ונגר
אני כמעט 3 שנים במועדון 4 פעמים בשבוע לפחות והם אף פעם לא מצליחים לאכזב 🙂 , כיף להגיע - תמיד. האימונים איכותיים - תמיד. יש הקשבה מענה ופתרון לכל מתאמן - תמיד. המאמנים מעולים ויצירתיים- לכל אחד הסגנון והיתרון שלו. אין תחלופה גבוהה של מאמנים שזה אומר הכל! ובקיצור משפחה - אבל איכותית 🙂
דליה יונה
מדהים, ממכר ויעיל. אימונים אינטנסיביים בטירוף אבל עדיין כיפיים. כל אימון שונה מהקודם הביא אותי לשיאים של כושר שלא הייתי בחיים
איתי גרוס